Meie Beebi on järgnevatel kuudel kui lõbusas joobes sõber?!?

Kuna meie Beebi saab nädala pärast 3-kuuseks, hakkasin huvi tundma, millised arengufaasid meid ees ootamas on ja kiire googeldamine lubab eeldada, et järgnevad kuud võiksid olla üks suur lust ja lillepidu🥳!

Nii, et kes pole meil seni julgenud külas käia, siis tundub, et nüüd on õige aeg – erinevad artiklid lubavad, et Beebi peaks 3.-6. elukuul olema suurema osa ajast ülimalt sotsiaalne ning lõbusas tujus. Juhuu!

Jällegi, muidugi on iga beebi erinev ja päris ette hõisata veel ei julge, aga kuna meie tütreke on ka seni täitsa rõõmsameelne plika olnud, ootan mõõduka elevuse ja optimismiga eelseisvaid kuid, kus muidu masendavana ja väsitavana tunduva pimeda talveaja aitab ehk mööda saata aina sagenev ning valjenev beebilalin- ja naer.

Beebi S.-il tunduvad ees ootavat põnevad ajad!

Toon ka siin välja mõned beebi 3.-6. elukuu arengufaasid, mille internetiavarustest leidsin ja mis vähemalt minu isasüdame panid küll härduma. Ning kas ainult minule tundub allolev kirjeldus sobilik ka mõnele sõbrale, kes on reede õhtul paar õlut lubanud ning end sellisesse lõbusasse olekusse sättinud?

Järgnevatel kuudel sinu beebi:

 • Hakkab valjult naerma ja kiljuma
 • Naeratab palju
 • Teeb aina rohkem häälitsusi ja üritab sinu kõnele vastata
 • Näitab, et ta naudib elu, siputades käsi ja jalgu
 • Talle meeldivad inimesed ja nendega suhtlemine aina rohkem
 • On ümbritsevast aina rohkem huvitatud
 • Võib öösel korraga 6-8 tundi magada
 • Üritab rippuvaid objekte puudutada, kuid ei saa neid enamasti kätte
 • Saab aru, et käed on tema omad ja hakkab oma sõrmedega mängima
 • Suudab asju lühikese aja jooksul käes hoida
 • Saab sinuga suhtlemisest ja naeratamisest niivõrd palju rõõmu, et hakkab seda tegema ka võõrastega

No kas pole mitte nunnu?! Mina lugesin neid ridu igatahes suure heldimusega ja ootan huviga, mida tütreke meile järgnevatel kuudel näidata kavatseb. Just täna öösel suutis Beebi näiteks magada järjest ca 7 tundi, mis on eriti hea uudis minu kallile Mariinile, kes pole alates augusti algusest vist nii pikalt järjest unemaal viibida saanudki.

Samuti on Beebi viimastel nädalatel hakanud aina rohkem toredalt “veiderdama” ja iseloomu näitama, mis tähendab, et kui ma töölt koju jõuan, meeldib mulle titakesega alustuseks pikemalt “juttu rääkida”. Ka endale on päris motiveeriv, kui Beebi sellele kõigele naeratuste ja häälitsustega vastab. Kõrvalt võib meie dialoog muidugi päris kummaline välja paista, aga meie saame oma jutud aetud ja päevase suhtlusvajaduse kätte:).

P.S. Seda, kuidas meil igapäevaselt läheb, näed ka Facebookist ja Instagramist.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s